Curier, Sofer

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Permis de conducere categoria B de cel putin 2 ani;
  • Amabilitate si abilitati de comunicare;
  • Atentie la detalii, seriozitate, punctualitate;
  • Cazier judiciar curat;
  • Conditie fizica buna;
  • Experienta de cel putin 1 an intr-o pozitie similara.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Verificarea si ridicarea coletelor;
  • Livrarea catre destinatar;
  • Coordonarea cu responsabilul de depozit;
  • Incasarea de numerar unde este cazul;
  • Depunerea de numerar la casierie la sfarsitul turei;
  • Buna conduita in trafic.
Beneficii:
  • Salariu fix, stabilitate;
  • Program flexibil dar predictibil, se stabilieste din timp programul cu responsabilul de depozit;
  • Bonus in functie de performanta;
  • Masina la dispozitie, poate fi folosita in scopuri personale in anumite limite;
  • Decontare carburant in anumite limite.

Compania noastra a fost infiintata recent fiind unul dintre cei mai noi colaboratori al unueia dintre cele mai mari companii de curierat din tara. In prezent ne desfasuram activitatea in Bucuresti, pe raza sectorului 6.
Publicat 22 sept. 2021 Expiră 22 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos