Curier/livrator tazz by eMAG

Mpe Ils Restaurants S.R.L. 10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine?
  • disponibilitate și implicare;
  • seriozitate, asumare și punctualitate;
  • capacitatea de adaptabilitate;
  • orientare către client;
  • rezistență la stres și sarcini repetitive;

Descrierea jobului

Ce oferim?
  • program de lucru flexibil, cu posibilitatea de a alege zilele și intervalele orare în care dorești să muncești;
  • plată pe ridicare, livrare, km parcurși + multiplicator sau plata/h (plata pe ora este valabila momentan doar pt. Cluj-Napoca);
  • remunerație în funcție de implicare și volum de muncă (venitul este direct proportional cu efortul depus);
  • bonusuri de performanță în funcție de numărul de comenzi livrate, cât și bonusuri interne;
  • training inițial și asistență permanentă;
  • plata săptămânală sau bi-lunara;
  • angajare cu contract de muncă (4h/8h);
  • decont lunar combustibil de 10% cu o limita lunara impusa;
  • posibilitatea de a colabora prin intermediul unui SRL/PFA;
  • decont analize pt. medicina muncii;
  • posibilitate de a oferi vehicul contra cost, la preturi avantajoase (în funcție de disponibilitate);
  • comison 12%

De ce ai nevoie?
  • mijloc de transport propriu (mașină, bicicletă, scuter, motocicletă, atv etc.);
  • smartphone iOS sau android;
  • bani de rulaj numerar (în jur de 200 lei);
  • motivația și disponibilitatea de a face bani;
  • zâmbetul pe buze și atitudinea proactivă;

Companie tânără, în plină dezvoltare, dornică să-și diversifice portofoliul și să ajute la creare unui spațiu antreprenorial puternic în România!

Suntem parteneri tazz by eMAG și oferim colaboratorilor noștri șansa de a lucra într-un mediu dinamic, în continuă evoluție, cu recompense pe măsură.

Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.