Curier/Livrator Tazz by Emag

Minier Trans S.R.L. - 100 poziții
Oraș de lucru
Studii
Salariu 2500 - 6500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Persoana dinamica, bine organizata, rezistenta la stres;
- Minim 16 ani;
- Carnet categoria B, nu este necesara experienta (pentru cei cu auto);
- Sa dispuna de mijloc de deplasare propriu (autoturism, motocicleta, scuter, trotineta, bicicleta).

Descrierea jobului

OFERIM:
- Plata FIXA per cursa/km, negociabila in functie de rulajul asumat de dvs (incepe de la 15 lei / cursa)
- Venituri competitive, variabile in functie de numarul de ore lucrate/comenzi efectuate
-4 salarii pe luna
-Plata pe fiecare ridicare si livrare
- Bonusuri saptamanele, care variaza in functie de performante
- Training si Asistenta 7 zile din 7
- Program dinamic.
- Contract de munca in functie de necesitatile dvs.
- Ne dorim o relatie transparenta si de lunga durata cu colaboratorii nostri.

Companie in crestere, partener TAZZ By Emag. Suntem o echipa tanara care recruteaza livratori/curieri pentru distribuirea mancarii de la diverse restaurante si supermarket-uri. Programul poate fi full time sau part time cu mijloc de deplasare propriu (autoturism, motocicleta, scuter, trotineta electrica, bicicleta). Pentru interviu ne puteti contacta la tel :
CONTACT TELEFONIC : 0752826094 / 0759380426
PERSOANA DE CONTACT : MARIUS / VICTOR
Publicat 23 nov. 2021 Reactualizat 21 dec. 2021 Expiră 23 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos