Curier livrator Glovo

Sornum Aka S.R.L. - 100 poziții
Nivel carieră
Salariu 2000 - 12000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Angajam cu forme legale persoane serioase care doresc sa fie remunerati in concordanta cu munca depusa.

- Varsta minim 18 ani;

- Smartphone cu internet;

- Mijloc de transport propriu (Bicicleta/trotineta/scuter/masina).

Descrierea jobului

Ridicarea produselor precomandate de catre client de la restaurante sau magazine si livrarea acestora. Contravaloarea curselor este calculata, in functie de kilometrii total efectuati de la momentul preluarii comenzii (restaurant), pana la adresa de livrare (client) si nu doar de la magazin sau restaurant si pana la client.

Descrierea companiei

Partener Oficial Glovo cu o vechime de peste 2 ani

Publicat 26 apr. 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos