Publicat 15 Iul 2021 | Reactualizat 12 Aug 2021 | Expiră 15 Aug 2021

Curier livrator ( Glovo / foodpanda / TAZZ / Bolt Food )

100 posturi |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Vârsta minimă de 18 ani
- Vehicul propriu (bicicletă, trotineta, scuter, mașină) cu care să te poți deplasa în regim de livrări (sector food delivery)
- Rezistență la activitate intensă în intervalele cu flux ridicat de comenzi (prânz: 10-15, cină: 18-22)
- Smartphone iOS sau Android
- Seriozitate
- Transparenta
- Orientare catre client
- Capacitate de adaptare rapida

Descrierea jobului

Oportunitate de angajare part-time sau full time în București sau alte orase !

Se poate livra cu vehicul propriu :
- Bicicleta ( normala sau electrica )
- Trotineta ( normala sau electrica )
- Scuter
- Motocicleta
- Autoturism

Colaboram cu toate marile platformele de livrari active pe piata din Romania si astfel iti putem oferi jobul cel mai potrivit in functie de programul si nevoile tale. Castigurile lunare variaza in functie de cat de mult esti dispus sa muncesti si de seriozitatea ta. Plati saptamanale sau bi-lunare. In cazul in care alegi sa lucrezi full-time si sa faci din asta un job principal, te asiguram ca veniturile tale vor fi peste asteptari si peste media salariala din tara noastra. Daca te-am facut curios, ramane doar sa aplici la un post de curier si noi te vom contacta pentru a discuta detaliile si particularitatile fiecarei platforme de livrari astfel incat sa luam impreuna cea mai buna alegere pentru noul tau job. Te asteptam cu drag in echipa noastra !

Descrierea companiei

Transport & Delivery Partners !

Oferim locuri de munca bine platite si cu program flexibil in urmatoarele domenii :

1.Transport alternativ ( Uber / Bolt / FreeNow ).

2.Livrare mancare sau bunuri : ( taZz by eMAG / Glovo / Bolt Food / foodpanda ).

Servicii profesionale, seriozitate maxima!

Ai aplicat
Expirat
Curier livrator ( Glovo / foodpanda / TAZZ / Bolt Food )  -  AML ProDrive Trend S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles