Publicat 21 Mai 2019 | Expiră 21 Iun 2019

Curier - Inclusiv Fete

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Recomandari de la ultimul angajator,
- Cazier curat,
- Apt de munca,
- Serios,
- Dornic sa invete noi cunostinte in domeniul curieratului pentru o companie multinationala,
- Anuntul se refera inclusiv la sexul feminin

Descrierea jobului

- Livrarea si preluarea transporturilor,
- Predarea in conditii bune la sediul companiei,
- Program flexibil,
- Bonusuri,
- Salariu pleaca de la minim de 2000 lei cu posibilitatea de crestere,

Activitate in piata de curierat de 12 ani in parteneriat cu o companie multinationala de succes.

Expirat
Curier - Inclusiv Fete  -  Special Courier S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles