Curier Glovo

Mipaxmarti S.R.L. - 30 poziții
Oraș de lucru
Harlau, Iasi și alte 3
Nivel carieră
Studii
Salariu 2000 - 7000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ce asteptari avem de la tine:
-Sa fii orientat catre client (atitudine pro client);
-Sa fii responsabil;
- Sa fii eficient;
- Sa fii dornic de a face din Glovo un loc de munca cu norma intreaga .

Descrierea jobului

Ce oferim noi:
- 5% discount de combustibil;
-Venituri considerabile in raport cu numarul de ore/comenzi effectuate;
-Posibilitatea de angajare imediata;
-Carte de munca la 4 sau 8h
-Discount la service partener;
-Discount la spalatorie partenera;
Ce ai nevoie:
-un smartphone cu sistem de operare Android sau IOS;
-mijloc de transport(bicicleta,masina,scuter).

eDRIVERS este una dintre cele mai dinamice flote partenere Glovo, prezenta in mai multe orase din tara.Avem experienta a trei ani de livrat cu mai multe platforme de tip food delivery.
Una dintre valorile flotei noastre este reprezentata de dezvoltarea abilitatilor curierilor.
Va asteptam in echipa noastra!
eDRIVERS Your future is better
Publicat 25 oct. 2021 Reactualizat 22 nov. 2021 Expiră 24 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos