Curier Food Delivery

BUG FAST DELIVERY SRL - 100 pozi╚Ťii
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1000 - 8000 RON
Limb─â str─âin─â Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

[­čÄ»] C─âutam livratori cu sau f─âr─â experien╚Ť─â pentru serviciul de livr─âri la domiciliu BOLTFOOD, TAZZ by EMAG, GLOVO.
[­čÄ»] Po╚Ťi livra cu ma╚Öin─â, scuter, trotineta, biciclet─â sau pe jos! [­čÜŚ] [­čŤÁ] [­čŤ┤] [­čÜ▓] [­čÜÂ] .
[­čÄ»] Program flexibil (tu stabilesti programul zilnic si numarul orelor de lucru). [ÔĆ░]
[­čÄ»] Bonusuri în func┼úie de performan┼ú─â. [­čĺ»] [­čĺŞ]
[ÔÖĘ´ŞĆ] De asemenea cautam si parteneri locali cu SRL/PFA. [­čôŁ]

Recrut─âm curieri pentru ora╚Öul Cluj-Napoca. Colabor─âm cu cele mai c─âutate platforme de livr─âri la domiciliu. Pentru detalii, nu ezita╚Ťi s─â ne contacta╚Ťi.

Publicat 27 apr. 2022 Expir─â 27 mai 2022
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos