Curier food delivery (Glovo, BoltFood, Tazz)

Next Gen Delivery - 100 poziții
Oraș de lucru
Salariu 3000 - 7000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Doritor de munca si serios, amabil fata de clienti, cat si cu stafful restaurantelor.

Descrierea jobului

Angajam livratori pentru cele mai mari aplicatii de livrat mancare (Glovo, BoltFood, Tazz)
Programul flexibil (4h sau 8h)
Plata este saptamanala si in functie de numarul de comenzi finalizate
Bonusuri de performanta saptamanale daca se ajunge la anumite targeturi
Tot ceea ce aveti nevoie este un telefon si un vehicul cu care sa va deplasati(masina / scuter / bicicleta / trotineta)
Colaborarea cu noi se poate face atat prin contract de munca, cat si prin pfa/srl
Pentru mai multe detalii ne puteti contacta intre 10 - 16 de luni pana vineri la: 0739165390
Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 12 mai 2022 Expiră 28 mai 2022