Publicat 10 Ian 2021 | Reactualizat 07 Feb 2021 | Expiră 10 Feb 2021

CURIER DELIVERY FOOD - GLOVO,FoodPanda , Tazz By Emag

100 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

TREBUIE SA DETINA PERMIS MASINA SAU BICICLETA. DE RESTUL NE OCUPAM NOI

Descrierea jobului

FIRMA COLABORATOARE CU TOATE APLICATIILE DE DELIVERY FOOD DIN BUCURESTI SI DIN TARA.
PUTEM ACTIVA SI FACE ANGAJARI PENTRU GLOVO , FOOD PANDA SI TAZZ BY EMAG .

PROGRAMUL POATE FI SI FULL TIME SI PART TIME.

Firma colaboratoare cu Glovo, Tazz By Emag si FoodPanda. Recrutam oameni pentru food delivery cu masina proprie, scuter sau bicicleta . Prin noi puteti fi angajat si castiga un salariu cu mult peste cel minim.

Expirat
CURIER DELIVERY FOOD - GLOVO,FoodPanda , Tazz By Emag  -  Andreas Ac Delivery S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles