CURIER AMAZON

Geibel Transport GmbH 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Avem nevoie de tine pentru a livra coletele clienților noștri Amazon!

Stațiile sunt situate în zona Frankfurt, Germania.

CERINȚE:
  • Permis de conducere valabil cat. B
  • Îngrijirea vehiculului
  • Cunostinte de germana sau engleza (cu avantaj, dar nu obligatoriu)
  • Un trecut judiciar pur
  • îndeplinirea responsabilă și corectă a atribuțiilor oficiale

Descrierea jobului

NOI OFERIM:
  • Ajutor in pregatirea tuturor documentelor necesare inainte de a incepe munca!!!
  • Contract de munca permanent german cu Geibel Transport GmbH, cu sediul in Germania.

LIMBA GERMANA NU ESTE OBLIGATORIE!!!
  • 20 de zile concediu anual platit!!!
  • Experienta anterioara in acest domeniu reprezinta un plus!!!
  • Ziua intreaga de lucru - 8 ore!!!
  • transport gratuit(se conduce cu cat. B) si telefon de serviciu
  • Cu posibilitate de dezvoltare si crestere salariala!!!
  • Functioneaza de luni pana sambata (180-200 ore pe luna)
  • Salariu NET - 1900-2300 euro - in functie de Impozitarea lucratorului conform Legislatiei Muncii din Germania.
Publicat 19 Sept. 2022 Reactualizat 24 Sept. 2022 Expiră 19 Oct. 2022