Publicat 05 Iun 2019 | Reactualizat 19 Iun 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Curier / Agent de securitate

1 post

Candidatul ideal

  • este responsabil și atent la detalii;
  • gestionează informații confidențiale cu discreție;
  • este sociabil și lucrează bine cu oamenii;
  • este dispus să se deplaseze la instituții și alte locații, în cea mai mare parte a programului;
  • stăpânește foarte bine limba română, verbal și în scris.

Descrierea jobului

Responsabilități

  • transport de documente și corespondență;
  • ridicarea și expedierea corespondenței la destinatari;
  • ridicarea și transportarea documentelor la/de la angajați și colaboratori;
  • transportul materialelor necesare activităților de protocol;
  • cumpărarea timbrelor poștale;
  • primirea și transmiterea coletelor;
  • depunere declarații administrație finaciară;
  • depunerea și ridicarea documentelor bancare.

Beneficii
  • clădire de birouri modernă, în centrul municipiului București;
  • mediu de lucru plăcut și civilizat;
  • abonament medical privat;
  • oferte reduse la săli de fitness;
  • contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • evenimente interne și teambuilding.

Schoenherr este o firmă de avocatură prezentă în Europa Centrală și de Est/Europa de Sud Est, cu 14 birouri situate în Belgrad, Bratislava, Bruxelles, Budapesta, București, Chișinău, Istanbul, Ljubljana, Podgorica, Praga, Sofia, Viena, Varșovia și Zagreb, precum și colaborări permanente în Albania, Bosnia-Herțegovina, Macedonia de Nord și Ucraina.

Principiile cheie pe care se bazează filosofia Schoenherr sunt calitatea, flexibilitatea, inovația și soluțiile practice pentru mandatele din domeniul avocaturii de afaceri. În România, Schoenherr poartă denumirea de Schoenherr și Asociații SCA și reunește în prezent o echipă de 60 de avocați și consultanți.

Te invităm să afli mai multe despre noi pe www.schoenherr.eu.

Curier / Agent de securitate  -  Schoenherr si Asociatii SCA