Publicat 17 Iun 2021 | Reactualizat 17 Iul 2021 | Expiră 18 Iul 2021

CURIER, 5000 RON, TAZZ BOLT (SE OFERA SI VEHICUL)

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ești o persoană activă căreia îi plac experiențele noi ? Atunci hai în echipa noastră:

Calitățile candidatului ideal:
- Sociabil cu clienții și stafful din restaurante
- Cunoaște bine orașul
- Se descurcă în situații complexe
- Bune abilități în utilizarea aplicațiilor pentru curieri

Descrierea jobului

Principalele tale responsabilități sunt acelea de a livra produsele comandate de clienți prin intermediul aplicației.
- Te vei asigura că ai luat comanda corectă de la restaurant și o livrezi în cel mai scurt timp la destinație.
- Vei avea grijă de integritatea produselor și te vei asigura că există sigilii pe comandă

1. Este necesar autovehicul propriu sau scooter.

OFERIM
- Pentru cei ce vor sa faca si BOLT comisionul este de 5 %, Pentru contractul de munca pe 2 ore se va retine din salariu suma de 63 lei/saptamâna, suma ce include serviciul de resurse umane (adeverinte, etc.) + asigurarea medicala de sanatate.
- Angajare/colaborare pentru servicii de livrare la domiciliu cautam Curier Livrator cu Bicicleta, Scuter sau Masina personala. Conditii avantajoase cu Plata/Ora Activ in aplicatie sau Plata/Comanda Livrata.
- Conditii de colaborare prin contract de munca sau PFA/SRL. Pentru Palatforma Xdelivery: 16 lei/comanda efectuata, nu se percepe comision.
- Plata se face saptamanal în zilele de luni/marti, cash sau card. Pe lânga aceste tarife mai oferim diferite bonusuri saptamânale si de performanta ce sunt anuntate punctual.
- DISCOUNT-uri semnificative la combustibil, revizii sau orice alte reparatii auto.
- Contractul de munca se incheie pe 2,4 sau 8 ore/zi, in functie de preferintele angajatului.
- Pentru contractul de munca pe 2 ore se va retine din salariu suma de 63 lei/saptamâna, suma ce include serviciul de resurse umane (adeverinte, etc.) + asigurarea medicala de sanatate.

Program flexibil (part-time sau full-time oricand in intervalul 10:00-22:00 la alegere).
Lucrezi când vrei si cât vrei in functie de preferinte!
Intervalul de lucru se poate modifica la 8:00-23:00 daca se îndeplinesc anumite conditii. Nu este necesara experienta in domeniu, oferim training si suport. Pentru orice curier nou adus în firma oferim un bonus începând cu 100 RO

2. IMPORTANT! CONDIȚII MAȘINA/SCOOTER DE PE FIRMA.

  • CONDIȚII SALARIALE: 2100 salariu net/plus 400 tichete de masa/plus carte plătită 1000 ron /totul decontat ce ține de masina (carburanti, CASCO, RCA, ROVINIETA, mentenanta).
  • CONCEDIU PLĂTIT ANUAL.
  • CONDIȚII DE MUNCA: 8 ore contract de muncă/ 90 curse saptamanal (cei mai sus de 90 curse saptamanal, se achita 15 ron cursa in favoarea ta folosind mașina firmei in condițiile descrise mai sus).
Pentru mai multe detalii, ma poti contactat la numarul de telefon: +40 745 653 022 - Victor (vorbitor de lb. romana, engleza si rusa).

Suntem o companie serioasa cu cele mai bune conditii de pe piata, care activeaza pe mai multe ramuri, printre care si transportul. Suntem partener oficial Bolt si Tazz.

Expirat
CURIER, 5000 RON, TAZZ BOLT (SE OFERA SI VEHICUL)  -  Alex Soft Technology S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles