Publicat 17 Aug 2021 | Reactualizat 14 Sep 2021 | Expiră 17 Sep 2021

Curier/șofer de livrări pentru un post permanent in Potsdam

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe:
Permis de conducere clasa B/ abilități de conducere în trafic urban/.
Bună orientare
Rezistență pentru muncă intensivă
Organizare, loialitate și disciplină
Cazier judiciar
Germană sau engleză

Descrierea jobului

Curier/șofer de curierat/livrare Șofer de colete pentru Potsdam și împrejurimile din Potsdam Germania.

Direktmarketing Kusche GmbH, un partener al Hermes Logistik Gruppe Deutschland GmbH cu sediul în
14532 Kleinmachnow, caută un șofer curier/livrare (m/f) pentru un post permanent cât mai curând posibil.

Compania este un angajator direct și nu trebuie să plătești niciun fel de taxe sau comisioane! Contract de muncă direct în Germania, cu înregistrare a adresei, număr de identificare, număr și card de asigurare de sănătate și asistență pentru deschiderea unui cont bancar. Contract de muncă permanent: în conformitate cu legislația germană.

Livrarea de colete ușoare pe distanțe scurte pe un traseu zilnic prestabilit! Sistem de optimizare a traseului cu zonă fixă/raseu fix și sistem modern de optimizare a traseului (tabletă de navigație).

Program de lucru cu normă întreagă de luni până sâmbătă/(minim 5 zile lucrătoare)
Contract de muncă în Germania 1.758 € brut, 1.268,00 € net
plus bonus *venit suplimentar în funcție de performanțele profesionale și organizatorice între 600,00 și 1.000,00 euro net pe lună*.
Cu oportunități de dezvoltare și salarii mai mari
21 de zile de concediu anual plătit

Mai multe detalii:
Data de începere nu mai târziu de 15.09.2021
În cazul în care este nevoie de asistență, se va organiza sprijin pentru cazare în pensiuni din apropierea locului de livrare - 350 de euro pe lună / Pe cheltuiala solicitantului, care va fi plătită direct la pensiune înainte de check-in / Călătoria trebuie organizată și plătită de către solicitant.

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să trimiteți CV-ul și o fotografie recentă
Nu ezitați să ne sunați de luni până vineri între orele 10:00 și 18:00.
Direktmarketing Kusche GmbH
Fahrenheitstr. 7
14532 Kleinmachnow
Germany
Email: rademann@direktmarketing-kusche.de
Tel. 0049 33203 88980
Vorbim engleza și german

Expirat

Curier/șofer de livrări pentru un post permanent in Potsdam  -  Direktmarketing Kusche GmbH

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles