Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 31 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

CURATENIE BIROURI, RESTAURANTE, MAGAZINE IN BELGIA

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

PERSOANE DISPUSE SA LUCREZE PE TERMEN LUNG IN STRAINATATE CU POSIBILITATE DE A VENI IN CONCEDIU IN TARA IN FUNCTIE DE INTELEGERI CU ADMINISTRATORUL SOCIETATII.

PENTRU MAI MULTE DETALII PUTETI SUNA LA URMATOARELE NUMERE DE TELEFON:
DACA VORBITI DOAR LIMBA ROMANA: +32 494 70 06 01 IONEL

Descrierea jobului

PERSONAL PENTRU LUCRU IN STRAINATATE IN DOMENIUL CURATENIEI CU UTILAJE SI MASINI SPECIALIZATE IN BIROURI, RESTAURANTE, MAGAZINE.
CAZARE GRATUITA. SE PLATESC DOAR UTILITATILE.
TARA BELGIA.
PERMIS DE CONDUCERE ESTE UN AVANTAJ PENTRU CA TREBUIE SA VA DEPLASATI DE LA DOMICILIU LA LOCUL DE MUNCA
SE CERE CEL PUTIN ENGLEZA SAU FRANCEZA CUNOSTIINTE MINIME DE COMUNICARE
NU SE CERE EXPERIENTA.

SOCIETATEA NOASTRA DELEAGA ANGAJATII IN STRAINATATE ( IN BELGIA) ATAT IN DOMENIUL CONSTRUCTIILOR CAT SI IN CURATENIE.

Expirat

CURATENIE BIROURI, RESTAURANTE, MAGAZINE IN BELGIA  -  Ellid Cleaning

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles