Publicat 14 Aug 2019 | Reactualizat 18 Aug 2019 | Expiră 13 Sep 2019

Cunosti LIMBA GERMANA la nivel MEDIU - AVANSAT? APLICA!

14 posturi

Candidatul ideal

Recrutam AGENT CUSTOMER SUPPORT pentru o multinationala ce ofera servicii BPO unor companii aeriene si hoteliere.

Cerinte:

  • Cunoasterea limbii germane la un nivel B2-C1;
  • Cunoasterea limbii engleze la un nivel cel putin B2;
  • Absolvent de studii medii/superioare;
  • Reale abilitati de comunicare, orientare catre client si organizare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Suport pentru clientii companiei prin intermediul telefonului, email-ului sau canalelor de social media;
  • Gestionarea solicitarilor clientilor cu privire la rezervarile noi sau cele existente si alte aspecte legate de ospitalitate si servicii;
  • Informarea clientilor cu privire la serviciile oferite de companie;
  • Reprezinta interfata dintre client si companie.

Beneficii:
  • Salariu atractiv in comparatie cu cel din piata;
  • Training de specialitate platit;
  • Posibilitatea de a te dezvolta in cadrul unei companii de succes;
  • Mediu de lucru placut alaturi de o echipa dinamica.

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Cunosti LIMBA GERMANA la nivel MEDIU - AVANSAT? APLICA!  -  Manpower