de ani Fără Frică...

Publicat 22 Oct 2019 | Expiră 22 Nov 2019

Croitoreasa

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dorim sa integram in echipa noastra o persoana dinamica, cu multa imaginatie si foarte responsabila. Atenta la detalii si cu foarte multa imaginatie

Descrierea jobului

Croire dupa tipar, umplere cu diferite tipuri de umplutura, coaserea detalilor manual
Ce iti oferim:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Zile libere legal si alte avantaje pe care le vom discuta la interviu;
- O echipa tanara si mediu de lucru placut

Atelierul nostru realizeaza jocuri si jucarii din plus si fetru, si nu numai, deasemenea avem broderie computerizata. suntem o echipa tanara care doreste sa ofere ceva nou pietei din Romania si nu numai.

Expirat
Croitoreasa  -  Pure Creative Factory

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles