Publicat 24 Sep 2020 | Expiră 25 Oct 2020

Croitor (m/f)

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in domeniu
- experienta in a lucra in sistem de norma
- sa fie o persoana pasionata de aceasta meserie
- sa aiba constiinta lucrului bine facut
- solicitam si oferim seriozitate
- se cauta o persoana stabila, sociabila si placuta pentru a fi integrata in echipa noasta

Descrierea jobului

- se angajeaza pentru confectionat produse textile
- se lucreaza in echipa pe operatii
- se lucreaza in sistem de norma

Compania noastra are ca obiect principal de activitate productia si comercializarea produselor textile. Oferim clientilor nostri o gama larga de echipamente de protectie, produse horeca si articole fashon.

Expirat
Croitor (m/f)  -  Sys Cargo Tour S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles