Publicat 14 Iun 2019 | Reactualizat 14 Iul 2019 | Expiră 15 Iul 2019

Crew Trainer pentru KFC_Bucuresti

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ai studii medii sau superioare în curs de finalizare sau finalizate?
Poți să lucrezi full time, în oricare restaurant KFC din Bucuresti?
Îți place să lucrezi cu oamenii și ai bune abilități de comunicare?
Ești o persoană organizată și cu atenție la detalii?
Ai în plan să te dezvolți profesional și îți plac provocările?

Noi îți promitem un mediu de lucru plăcut, antrenant, cu posibilitatea de a acumula o experiența de lucru importantă în domeniu.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:

Respectarea standardelor și a regulilor din restaurante;
Asigurarea instruirii și integrării angajaților noi în echipele din restaurante;
Certificarea si recertificarea angajaților în mod periodic;
Verificarea progresului completarii instruirii online;
Participarea la deschiderile de noi restaurante.

Yum! Brands este cea mai mare companie de lanţuri de restaurante şi unul dintre cei mai mari angajatori la nivel mondial. Mărcile de restaurante deținute de companie - KFC, Pizza Hut și Taco Bell - sunt liderii globali în materie de produse alimentare din categoriile pui, pizza și stil mexican.
Kentucky Fried Chicken este cea mai mare companie din lume care comercializează produse din carne de pui.
In România sunt 76 de locații KFC, în orașe ca: București, Timișoara, Oradea, Cluj Napoca, Iași, Constanța, Sibiu, Deva, Târgu Mureș, Brașov, Craiova, etc

Expirat
Crew Trainer pentru KFC_Bucuresti  -  KFC - US FOOD NETWORK SA