de ani Fără Frică...

Publicat 31 Oct 2019 | Reactualizat 28 Nov 2019 | Expiră 01 Dec 2019

Credit & Customer Service Officer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Este nevoie sa ne convingi doar de cateva lucruri:

* Vrei sa inveti cat mai mult
* Vrei sa te dezvolti profesional
* Vrei sa ai un impact din ce in ce mai mare in echipa ta si la nivel de companie.

Descrierea jobului

* Oferi clientilor informatii despre produsele si serviciile Viva Credit IFN;
* Raspunzi cererilor clientilor existenti sau potentiali, telefonic si prin email;
* Alcatuiesti dosarele pentru aplicatiile de credit si verifici informatiile furnizate de clienti;
* Identifici si rezolvi problemele semnalate de clienti;
* Oferi clientilor informatii despre situatia dosarului de credit, platilor si transferurilor de bani.

Cerinte:

* se te integrezi ușor într-un colectiv, lucru in echipa, colaborare si comunicare eficienta cu restul echipelor;
* atentie la detalii si abilitati foarte bune de comunicare externa (verbal, scris);
* cunostinte de operare PC (Internet Explorer, MS Office, etc);
CV-ul tau va fi cu siguranta mai interesant daca ai deja experienta anterioara in relationarea cu clientii.

Cauti fiecare din urmatoarele beneficii de la urmatorul tau job?

* impact direct in performanta companiei
* oportunitati de dezvoltare profesionala prin training-uri periodice, coaching (interne si externe) dar si oportunitati interne
* echipa unita si animata de mediul dinamic intr-o companie cu dezvoltare rapida
* birou ultracentral cu toate dotarile de care ai nevoie
* un salariu motivant insotit de un sistem de bonusare pe masura rezultatelor obtinute
* asigurare medicala privata
* bonuri de masa
* program flexibil

Atunci grabeste-te si aplica acum!

VIVA Credit IFN SA o companie romaneasca cu sediul in Bucuresti, cu operatiuni in România si Cehia.Folosim expertiza noastră în tehnologie și analiză pentru a oferi clienților servicii rapide și convenabile, 100% online. Ne-am început activitatea în 2011 fiind primii care am oferit credite 100% online.

Expirat
Credit & Customer Service Officer  -  Viva Credit IFN S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles