CREDIT COLLECTORS LIMBA FRANCEZA / ITALIANA - CLUJ NAPOCA

GERI.RO EAST - 10 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:

• Diplomă de studii superioare cu specializare administrativă, licență în economie și/sau drept (reprezintă un avantaj);
• Experiență de cel puțin un an în recuperarea creditelor, Customer Care, activități de telemarketing (reprezintă un avantaj);
• Abilități puternice interpersonale și de negociere.

Descrierea jobului

Candidatul va trebui să asigure:
  • Reamintirea creditului expirat prin corespondență, contacte telefonice și telematice (sms-mail);
  • Definirea practicii prin planuri de rambursare și/sau soluții extrajudiciare;
  • Profilul este completat de o orientare puternică către rezultate și rezolvarea problemelor, o personalitate dinamică și proactivă cu abilități interpersonale excelente.

Ce oferim:
  • Curs de formare adecvat, mulțumită căruia candidații vor învăța cum să rezolve reclamațiile clienților și să gestioneze insolvențele comerciale prin telefon;
  • Pentru cei mai buni candidați, care vor obține rezultate de top performer și care sunt dornici să se alăture middle management-ului nostru, va fi prevăzută înscrierea la academia noastră Geri School.
  • Contract de muncă pe durată determinată cu posibilitate de reînnoire;
  • Posibilitate de a lucra în smartworking după primele 6 luni.

Dacă aveți aceste caracteristici și căutați satisfacții profesionale importante într-o multinațională care se concentrează pe împuternicirea persoanei, trimiteți-vă CV-ul la HRGESTIONE@GERIHDP.IT specificând în subiect – Ref. CREDIT COLLECTORS ÎN LIMBA FRANCEZĂ SI/SAU ITALIANA

GERI.RO EAST SRL, o companie a grupului GERI HDP, specializată în servicii de Customer Care, management și recuperarea creditelor în vederea sprijinirii companiilor și a business-urilor acestora, este în cautare pentru biroul din România de: CREDIT COLLECTORS PENTRU ACTIVITĂȚI TELEFONICE ÎN LIMBA FRANCEZĂ / ITALIANĂ.

VALORILE NOASTRE: Împreună, dorim să construim o companie agilă și rapidă, cu flexibilitate și rapiditate de acțiune. O companie proiectată constant către obiective din ce în ce mai ambițioase.
Acesta este motivul pentru care căutăm oameni curajoși, cu un mare dinamism, o aptitudine pentru munca în echipă, o dorință de învățare continuă, proactivitate și autonomie, dispuși să împărtășească ritmul unei piețe extrem de competitive și în continuă evoluție.
Vrem să luăm legătura cu talente cu spirit câștigător, dornici să fie entuziasmați și să ne entuziasmeze.

Publicat 7 oct. 2021 Reactualizat 6 nov. 2021 Expiră 6 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos