Publicat 02 Ian 2019 | Expiră 02 Feb 2019

Creative Architect

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem un brand ce are la baza cele mai inalte standarde ale calitatii, fie ca vorbim despre serviciile oferite sau resursele umane implicate in activitatea noastra.

Oferim si asteptam seriozitate, stabilitate si un mediu de lucru tanar, aflat intr-o continua evolutie si in stransa legatura cu cele mai noi tendinte si tehnologii de pe piata internationala.

Ce asteptari avem de la tine?

- implicare: punem pret pe lucrurile bine facute, chiar daca iau timp

- seriozitate: ne respectam activitatea, iar acest lucru se reflecta in rezultatele finale oferite clientilor nostri

- atitudine proactiva: ne imbunatatim constant, iar tu esti parte din acest proces

- capacitate de asimilare: ne angajam sa mentinem un mediu ce iti va creste bagajul de know-how

- atitudine pozitiva: ne place ceea ce facem, de aceea rezultatele sunt extraordinare

Descrierea jobului

are sunt responsabilitatile tale?

- Intocmirea documentatiei la toate fazele de proiectare ( SF, DTAC, DDE, etc)

- Comunicarea cu clientul in vederea definirii datelor de tema dar si pe parcursul proiectului

- Colaborarea cu toate specialitatile in vederea coordonarii proiectului

- Urmarirea executiei lucrarilor in baza documentatiei elaborate

- Intocmirea de relevee

- Reprezentarea societatii in relatiile cu autoritatile in scopul obtinerii de avize si acorduri pentru proiectele executate.

- Experienta in VR constituie un avantaj.

We at dConcept base our activity on a past rich in knowledge, experience and deep meaning of aesthetics.

Starting from its inception, our company created new concepts, passing on from one generation to the other its passion for design, quality and individual character of the projects.

Since 1992 our team has developed its sense of creation and specialized to the point of covering each aspect of a project, including design ideas, technical solutions and plain execution of each stage.

Today, the result of continuous innovation and improvement, is a team of professionals ready to bring distinction and an individual note of fineness to your project, with great ideas, perfect solutions and quality work in finishes.

Expirat
Creative Architect  -  Dconcept Creative Studio SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles