Publicat 03 Apr 2018 | Reactualizat 01 May 2018 | Expiră 04 May 2018

Cost performance controller

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare
  • Competente foarte bune MS Office: Excel avansat si MACRO , capacitatea de face o prezentare in Powerpoint
  • Competente lingvistice - nivel mediu; Franceza si Engleza- conversațional;
  • Capacitatea de analiza si sinteza, abilități de comunicare, autonomie, rigoare, abordarea proactiva.
  • O experienta anterioara in domeniul financiar, control gestiune, cumpărări, transport –poate fi un avantaj

Descrierea jobului

  • Utilizand sisteme si aplicatii informatice care gestioneaza fluxurile de transport si platile catre furnizorii de transport , analizează și controlează corectitudinea declarațiilor furnizorilor de transport pentru plata prestațiilor efectuate;
  • Prezintă în mod regulat rezultatele analizelor, obiectivul este acela de a elimina plățile eronate sau nejustificate;
  • Propune acțiuni pentru îmbunătățirea proceselor de plata
  • Lucrează in transversal cu echipele de transport vehicule, cumpărări, metode, furnizori

Pasiunea este motorul Grupului Renault. Din pasiune pentru masini si pentru oameni avem astazi in Romania o gama completa de activitati prin care ii oferim fiecarui client vehiculul potrivit. Sa te alaturi Grupului Renault Romania inseamna sa iti poti pune amprenta in oricare dintre etapele de dezvoltare ale unui vehicul: design, proiectare, testare, fabricaţie, logistică, vânzare, post vânzare şi finanţare. Sa faci parte din echipa noastra inseamna sa participi la crearea vehiculului viitorului.

Expirat
Cost performance controller  -  Grup Renault Romania