Publicat 14 Mai 2010 | Expiră 15 Iun 2010

cosmeticiana

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa detina diploma care atesta absolvirea cursurilor de cosmetica faciala, experienta in domeniu de cel putin 1 an.
Practicarea masajului suedez constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Servicii de cosmetica faciala si masaj in cadrul petrecerilor spa rezervate de clienti la care participa tot personalul.

SC Velvet Spa & Wellness este un centru nou, cu spirit tanar, modern ce ofera servicii spa de relaxare, ingrijire corporala si faciala, manichiura si pedichiura.

Expirat
cosmeticiana  -  sc velvet spa and wellness

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles