de ani Fără Frică...

Publicat 13 Mar 2019 | Reactualizat 10 Apr 2019 | Expiră 13 Apr 2019

Cosmeticiana salariul peste 3000 RON

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidata ideala :
-serioasa
-responsabila
-punctuala
-aspect ingrijit
-comunicativa
- dornica de perfectionare
- usurinta de a lucra cu aparatura de ultima generatie

Descrierea jobului

BENEFICII:

-conditii excelente de munca
- lucrul cu produse si aparatura ultra performanta
- carte de munca 8 ore
- salariu fix + comision ( peste medie )
- participarea la seminarii si cursuri de perfectionare gratuite
- lucrul intr-o echipa tanara, de profesionisti
- evolutie permanenta ( suntem deschisi la inovatii in domeniu )

Responsabilitati :

- lucrul cu aparatura ultra moderna : epilare definitiva laser dioda , tratamente faciale cu oxigen hiperbaric, tratamente faciale si corporale LPG endermologie , Biostimulare , Vela shape
- epilare cu ceara de unica folosinta si traditionala nereciclabila ( optional )
- viziune catre stilizarea sprancenelor

Companie serioasa fara intarzieri salariale cu vechime de 7 ani , clientela formata . Apreciem si recompensam performanta .Echipa de profesionisti.
Salonde lux in dezvoltare permanenta

Expirat
Cosmeticiana salariul peste 3000 RON  -  Sc Expert Beauty Contour

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles