Publicat 01 Iun 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Cosmeticiana - NOMASVELLO CONSTANTA CARREFOUR TOM

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

✅ aspect fizic placut, ingrijit;
✅ bune abilitati de comunicare personala, sociabilitate;
✅ capacitate de lucru individual si in echipa;
✅ rabdare, calm, amabilitate, politete, promptitudine.
✅ abilitati de vanzare;
✅ atentie spre detalii;
✅ experienta nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

✅ realizarea tratamentelor cosmetice;
✅ utilizarea aparatelor din dotarea pentru realizarea tratamentelor specifice (operare IPL - aparat epilare definitiva si operare aparat LASER Dioda);
✅ receptie + vanzare
✅ participarea la training-urile realizate de companie (se obtine diploma de calificare)
✅ salariul fix + comision

Salonul de epilare definitiva Nomasvello Carrefour TOM ofera clientilor serviciile premium de la No+Vello, brandul Numarul 1 in lume in tratamente cosmetice cu IPL. Astfel, noul centru se alatura celor peste 1200 saloane deschise in 16 tari de pe 3 continente.

Specialistii Nomasvello efectueaza tratamente de: Epilare Definitiva si Rejuvenare Faciala cu IPL, Epilare definitiva cu Laser DIODA, curatare faciala in profunzime cu tehnologia Proskin, terapii faciale intensive de 21 zile, tratamente faciale si corporale cu inovatia LED+Esthetic, precum si procedura de albire dentara BIO.

Expirat
Cosmeticiana - NOMASVELLO CONSTANTA CARREFOUR TOM  -  MIHA CRYO SLIM CENTER

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles