Publicat 10 Ian 2020 | Reactualizat 09 Feb 2020 | Expiră 10 Feb 2020

Cosmetician epilare definitiva

1 post
Expirat
Căutăm colegă pe postul de specialistă în epilare laser într-unul din centrele noastre. Candidata Ideală în viziunea noastră trebuie să îndeplinească următoarele cerințe:

	să fie amabilă
	responsabilă
	serioasă
	să aibă un aspect îngrijit
	ușurință în a lucra cu aparatură de ultimă generație
	să fie atentă la detalii
	să aibă abilități de relaționare.
 Responsabilități:

	Lucrul cu aparatură modernă de epilare cu laser.
	Deschiderea/închiderea unității de lucru în siguranță.
	Asigurarea unui ambient plăcut pentru cliente.
	Informarea clientelor cu privire la tratamentul de epilare și întreținerea acestuia.
	Pregătirea fișelor clientelor și completarea acestora după fiecare ședință de tratament.
	Verificarea produselor consumabile la începutul fiecărei zi de lucru.

Beneficii:

	Beneficii salariale începând cu 2000 lei + bonusuri + beneficii discutabile în cadrul interviului ce vă oferă posibilitatea salarială de 4000-6000 lei/ lună
	Program lucru 5 h și 30 de minute/ zi cu schimb săptămânal
	Posibilitate de avansare pe o poziție superioară precum director centru sau director centre. Mai multe informații vor fi oferite în cadrul interviului.
	Condiții excelente de lucru
	Participarea la seminarii și cursuri de perfecționare
	Lucrul într-o echipă de profesioniști
	Devii specialist pe unicul laser de 4000-6000W, cel mai performant echipament exclusiv de epilare definitive din LUME.
 Suntem o companie lider în industria epilării definitive cu laser, cu 112 centre în toată Europa. Ne dezvoltăm și oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri. Atenți la detalii, pozitivi și dornici de perfecționare - așa am descrie membrii echipei noastre. Te așteptăm cu entuziasm în echipa noastră, într-un cadru profesional și modern.
Expirat
Cosmetician epilare definitiva  -  GROUP IDEAL EUROPE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles