Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 31 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

COSMETICA COAFOR FRIZER GENE FALSE

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Salon Carisma Styling isi mareste echipa ! Te asteptam sa colaboram impreuna si vom fi alaturi de tine sa devi un profesionist in meseria ta ! Cautam : COSMETICIANA -Iti place sa redai lumina tenului si sa creezi machiaje profesionale. artistice ?
FRIZER / COAFEZA / HAIRSYLIST -Esti un expert care iubeste ceea ce face si doreste sa invete mai mult ?
-STILIST DE GENE FALSE /part time
-TEHNICHIAN UNGHIII CU GEL. / full time job -Esti creativa si pasionata sa realizezi manichiuri perfecte in gel sau semipermanent ?
-MAKE UP ARTIST /part time

Candidatul ideal:

-Persoane comunicative si dinamice

-Experienta in domeniu minim 1an

-Persoana punctuala si responsabila.
-Facultatea nu este obigatorie dar cei sapte anii de acasa, da.

CE OFERIM?

-Loc de munca stabil intrun salon de infrumusetare renumit in toata zona.
-Salariu - 2000 - 2500 RON net in mana,plus carte de munca
-Clientela formata.
-Program de lucru flexibil.
-Decont pentru transport
-Sef bun si cooperant.
-Mediu de munca placut,relaxant.

Trimite un mail cu CV-ul tau, cu poza si contul tau de facebook, la adresa mariasoylemez@outlook.com sau suna
la numarul de telefon 0720 661 184.

Infiintat in 2010, cu o echipa tanara si dinamica de stilisti bine pregatiti,salonul Carisma styling vine in intampinarea clientilor cu servicii profesionale de coafura,frizerie barbatii,cosmetica,manichiura /pedichiura.

Expirat
COSMETICA COAFOR FRIZER GENE FALSE  -  CARISMA STIL TOP S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles