Corporate Sales Support

Intermedicas Worldwide 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate;
  • Experienţă de minim 1 an într-un rol similar, în domeniul medical;
  • Cunoaştere de bază a noţiunilor medicale;
  • Excelente abilităţi de comunicare şi relaţionare;
  • Persoană empatică, dinamică, activă;
  • Flexibilitate şi atenţie distributivă;
  • Capacitate de planificare şi organizare;
  • Limba engleză – nivel avansat.

Descrierea jobului

  • preluarea apelurilor telefonice primite în clinică;
  • oferirea de informaţii corecte şi complete referitoare la serviciile clinicii:
- efectuarea de programări pentru consultaţii/investigaţii medicale;
- identificarea nevoilor medicale şi ghidarea pacienţilor către soluţia medicală potrivită;
- acordarea de asistenţă şi consiliere clienţilor în accesarea serviciilor medicale din portofoliul clinicii;
- soluţionarea eventualelor sesizări privind serviciile medicale;
- oferirea de răspuns la solicitările online de programare;
  • menţinerea relaţiei cu partenerii medicali din portofoliul clinicii pentru verificarea datelor legate de programările efectuate;
  • obţinerea de feedback telefonic din partea clienţilor legat de experienţa actului medical.

Concierge Medical, divizia de abonamente şi policlinică din cadrul Enayati Medical City, reprezintă o adevărată aternativă pe piața medicală din România, oferind pacienților acces la o rețea de servicii și medici de top în țară și străinătate, inclusiv pentru Second Opinion.

Fiind un concept inovator pe piaţa abonamentelor medicale din țară, aliniat celor mai înalte standarde internaţionale, Concierge Medical are drept obiectiv principal eficientizarea traseului medical, având în centru grija față de pacient și nevoile acestuia.

Concierge Medical oferă întotdeauna cele mai bune soluții pentru un spectru larg de situații medicale.

Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.