CORPORATE SALES SPECIALIST @ CHOCOLISSIMO ROMANIA

THE CHOCOLATE MAKERS SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Un job delicios pentru toti cei care inteleg provocariile jobului de vanzari corporate.
Pozitia este deschisa in cadrul Chocolissimo Romania si presupune interactiunea zilnica cu clientii corporate care achizitioneaza produsele din portofoliul Chocolissimo pentru a fi facute cadou cu ocazia diverselor evenimente din companie.
Cautam un specialist in vanzari corporate, cu experienta in ofertare si negociere pentru vanzarea produselor Chocolissimo
pentru segmentul corporate.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:
 Gestioneaza relatia cu clientii companiei;
 Prezinta si promoveaza direct produsele comercializate de companie prin
realizarea de oferte pentru clientii potentiali din zona corporate;
 Oferteaza, negociaza ofertele si intocmeste contractele pentru clientii din
portofoliu;
 Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti;
 Urmareste derularea si finalizarea contractelor pentru proiectele clientilor din
portofoliu;
 Propune planuri de actiune in vederea cresterii vanzarilor;
 Monitorizarea si administreaza fluxului de productie pentru comenzile in lucru, atat
pe plan local cat si in relatia cu Polonia.

Principalele cerinte:
 Experienta anterioara in vanzari corporate sau account management
 Cunostinte medii de limba engleza
 Bune abilitati de comunicare si persuasiune
 Foarte bune abilitati de organizare

Principalele beneficii:
 Lucrul intr-o companie antreprenoriala
 Integrarea intr-o echipa tanara si deschisa
 Mediu de lucru placut
 Beneficii in functie de experienta si rezultate
 Ciocolata dupa pofta inimii

Chocolissimo este producator de ciocolata belgiana, cu sediul central in Polonia, prezent pe piata din Romania din 2015.
In portofoliul Chocolissimo se afla produse din praline belgiene de cea mai buna calitate, dar si conceptul unic pe piata romaneasca: telegrama din ciocolata.
*Activitatea se desfasoara la biroul nostru din Pipera, fara posibilitate de lucru de acasa
www.chocolissimo.ro

Ne place sa credem ca suntem cei mai buni cand vine vorba de ciocolata.

Si nu spunem noi asta, o spun clientii nostri.

Asta este si motivul pentru care nu ne place mediocritatea :) produsele noastre au la baza un procent 100% unt pur de cacao. Nu-i asa ca deja te lingi pe degete? :)

Cam asa este si cand vine vorba despre echipa, stilul de lucru si management. Suntem deliciosi, la propriu :)))

Dar credem ca cel mai bine este sa arunci un ochi pe social media sau site si de ce nu, sa vii sa ne cunosti.

Ne spui dupa, daca am avut dreptate .

Publicat 13 Sept. 2022 Reactualizat 11 Oct. 2022 Expiră 13 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.