Publicat 11 Feb 2021 | Reactualizat 25 Feb 2021 | Expiră 13 Mar 2021

Corod Well Operator - Ploiesti

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleză
  • Peste 1 an experiență în Petrol / Gaze

Candidatul ideal

Cerinte si calificari:

Scoala profesionala, studii medii tehnice sau curs de calificare
Cunostinte medii limba engleza - scris, vorbit, citit
Capacitate de adaptare in conditii de santier, disciplina si sinceritate
Permis de conducere - B,C,E este imperativ
Dispus/a pentru deplasari in interes de serviciu la client, in tara si strainatate
Capacitate de analiza si sinteza a datelor reale ale mediului
Capacitatea de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori factori decizionali
Corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii.

Descrierea jobului

Raspunde de realizarea programului de lucru stabilit de catre superiorii directi
Raspunde de siguranta echipamentului COROD pe durata deplasarilor la si de la sonda
Raspunde de inventarul/ inlocuirea/ repararea/ comanda sculelor necesare
Raspunde de aplicarea normelor privind disciplina tehnica tehnologica si organizatorica din unitate
Raspunde de intocmirea rapoartelor si informarilor cu privire la realizarea programelor avute
Raspunde de confidentialitatea datelor si informatiilor cunoscute.

Doar candidatii cu permis de conducere categorie B,C respectiv E vor fi luati in considerare!

Weatherford is the leading wellbore and production solutions company. Operating in more than 80 countries, the Company answers the challenges of the energy industry with its global talent network of approximately 20,000 team members in 600 locations, which include service, research and development, training, and manufacturing facilities. Visit weatherford.com for more information or connect on LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram, or YouTube.

We’re looking to the future with a clear vision and a strong mission.

Our goal is to address the headwinds facing the industry, revolutionize the oilfield with digital technology, integrated solutions, and world-class talent.

We accept every challenge for the benefit of our Company, our industry, and the world. Our technology leadership delivers solutions that rise to every occasion, supply the best outcomes in each operation, and give power to all customers.

Corod Well Operator - Ploiesti  -  WEATHERFORD ATLAS GIP SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles