Publicat 26 Apr 2019 | Expiră 27 Mai 2019

Coquette angajeaza Asistent medical

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Student(a) in an terminal sau absolventa la:

  • Medicina Generala
  • Asistent Medical
  • Fiziokinetoterapie/Kinetoterapie

Alte cerinte :
  • Capacitatea de a lucra in echipa.
  • Dorinta de a invata lucruri noi.
  • Sociabilitatea si abilitatile de comunicare aduc puncte in plus.

Descrierea jobului

Daca vrei sa te alaturi unei echipe tinere si entuziaste, sa beneficiezi de conditii de lucru la standarde occidentale, sa ai o salarizare avantajoasa te rugam sa trimiti CV-ul tau la e-mail: constanta@coquette.ro .

  • De 15 ani în România și cu o experiență internațională de 16 ani în epilare definitivă.
  • 5 clinici de epilare definitivă, în 5 orașe: București, Cluj, Brașov, Constanța, Timișoara.
  • 12 terapeute cu experiență în epilare definitivă cu laser.
  • 5 lasere performante Cynosure considerate standardul de aur în epilare definitivă.
  • Peste 9000 de clienți și cliente și zeci de milioane de centimetri pătrați de piele înfrumusețată prin epilare definitivă.

Expirat
Coquette angajeaza Asistent medical  -  Coquette Beauty Clinique

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles