Copywriter

Pearl Nails S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ai experiență în copywriting?
Dorești să lucrezi la o companie, care este în creștere rapidă?
Dacă ai răspuns cu DA la ambele întrebări, și vrei să îți exprimi creativitatea, atunci ai putea fi persoana potrivită pentru acest post!

Descrierea jobului

Responsabilități:
-scrierea textelor pentru diverse materiale de comunicare
-realizarea/editarea materialelor grafice de tip landing page
-realizarea descrierilor despre produsele comercializate de companie
-optimizare SEO

Pentru noi candidatul ideal:
-are studii superioare în domeniu
-are bune abilități de comunicare și creativitate
-este autonom si autodidact, flexibil și orientat spre îmbunătățiri
-are experiență in configurarea si optimizarea campaniilor
-cunoște limba română – nivel experimentat
-cunoște limba engleză – nivel intermediar

Constituie un avantaj:
-cunoașterea limbii maghiare
-abilități în crearea conținutului de tip IT

Beneficii:
-salariu fix motivant
-program flexibil / posibilitatea de a lucra remote
-asigurarea dispozitivelor pentru efectuarea taskurilor
-mediu de lucru plăcut, cald și foarte prietenos

Pearl Nails România, companie prezentă în România din 2013, vă pune la dispoziţie produse, aparatură şi accesorii profesionale de manichiură, pedichiură şi unghii tehnice marca Pearl Nails și Gehwol. Satisfacţia clienţilor noştrii este principalul obiectiv şi motivul care ne-a propulsat să devenim un partener solid şi extrem de serios pe piaţa de înfrumuseţare din România.

Publicat 13 Ian. 2023 Expiră 12 Febr. 2023