Copywriter

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Ai cel puțin 1 an de experiență de scris.
  • Poți să scrii conținut care să conducă la acțiune.
  • Ești orientat către rezultate. Un text nu trebuie doar să sune bine, ci trebuie să conducă la un rezultat.
  • Ești un profesionist în managementul timpului și respecți termenele limită.
  • Ai abilități excelente de comunicare și ortografie în limba română pe care le vei folosi zilnic pentru a scrie conținut.
  • Minime cunostinte de Microsoft Office, Corel Draw.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Vei face textele de pe site-ul nostru mai bune și mai cool.
  • Vei scrie postări pe blog despre subiecte care sunt în tendințe în industria noastră.
  • Vei scrie reclame și comunicate de presă.
  • Vei scrie text pentru anunțuri, astfel încât oamenii să nu poată rezista să facă click pe ele.
  • Vei scrie text pentru e-mailuri și PDF-uri.
  • Vei corecta textele. Va trebui să fii atent la erori. Când un alt membru al echipei scrie ceva, să-l verifici.

Centru de printare, copiere si personalizare obiecte promotionale.
Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022