Copywriter Trainee / Digital Marketing Trainee

Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Esti student , dar vrei sa ai si un job de viitor remote?

Vrei sa lucrezi in digital marketting?

Daca esti auto motivat suficient de tare , atunci asteptam aplicatia ta.

Ia parte la o poveste de succes si trimite-ne CV-ul tau.

E important sa scrii corect si frumos in limba romana si Engleza. Daca ai cunostinte si de alte limbi straine si te descurci in scris bine , este un avantaj. (Germana , Franceza , Spaniola sau Italiana)

De asemenea, va trebui sa stii sa folosesti word-ul sau alt program de editare word.

Restul te vom invata noi, pentru ca in momentul in care esti ales , vei face parte din echipa noastra , o echipa cu experienta ce se dezvolta in fiecare zi.

Daca vei fi selectat , vei primii o tema de lucru pentru a iti testa aptitudinile de scriere.

Descrierea jobului

Acum ai oprtunitatea sa incepi sa inveti secretele scrisului , dar vei fi introdus si in SEO ( Search Engine Optimizatin). Este o meserie de viitor si in continua dezvoltare.

Vei lucra remote - de acasa , din oras , de oriunde , doar atunci cand ai tu timp.

Vei avea o perioada de practica platita , perioada in care te vom invata multe lucruri :

- copywriting de calitate: cum sa scrii comunicate de presa , bloguri, prezentari de companii , pagini web cu adevart interesante , ce este SEO si multe altele , in functie de cat de repede si de bine te descurci.

La sfarsitul perioadei de practica te asteapta o cariera intr-un domeniu de viitor , flexibil si relaxant.

Jobul este doar part-time , se incepe cu 2 ore lucrate zilnic , dupa care se poate avansa, in functie de timpul tau disponibil si de nevoile firmei.

Iti oferim oportunitatea sa te dezvolti continuu in functie de skilurile si de obiectivele tale si ale companiei. Asta in timp ce tu iti termini studiile.

Trimite-ne CV-ul tau si daca corespunzi cu nevoile noastre te vom contacta.

Suntem o agentie SEO si de copywriting plina dezvoltare. Ne implicam trup si suflet in tot ceea ce facem si vrem avem o echipa cu care sa crestem impreuna.

Publicat 1 mai 2022 Expiră 31 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos