Publicat 20 Iun 2019 | Reactualizat 18 Iul 2019 | Expiră 20 Iul 2019

Copywriter / Content Creator / Blogger

1 post

Candidatul ideal

Ce ne dorim de la tine?

  • sa ai abilitati excelente de comunicare si scriere in limba romana
  • sa ai experienta profesionala pe o pozitie similara reprezinta un plus
  • sa te incadrezi in termene limita si respecti deadline-urile pentru proiectele realizate in echipa sau individual
  • sa fii perseverent si creativ (nu conteaza varsta, daca esti proaspat absolvent, la master, dar cu siguranta conteaza atitudinea)
  • sa detii cunostinte de utilizare PC

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitatile tale?

  • sa realizezi texte pentru descriere produse si articole pentru blog
  • sa acorzi suport pentru cautare si identificare de fotografii sau material grafic
  • sa fii atent la detalii si sa urmezi procedurile si standardele
  • sa-ti placa sa te informezi continuu si la zi cu noutatile din domeniul
  • sa gasesti solutii pentru fiecare situatie

Ce iti oferim?
  • salariu fix net
  • ​sistem motivational si bonus de performanta
  • ​bonus de fidelizare pentru idei noi
  • birou langa Palas, racoros vara si calduros iarna
  • program intre 08:30 si 17:00 (de luni pana vineri)
  • zi de nastere libera
  • instruire si training atat intern cat si extern
  • posibilitate permanenta de a dobandi noi cunostinte
  • team building si activitati recreative (26 pe an)
  • echipa tanara, profesionista si dinamica
  • atmosfera de lucru placuta
Te asteptam in echipa noastra!

MESTERESTI este o companie specializata in domeniul materialelor de constructii si amenajari care vine in ajutorul clientilor cu solutii personalizate, accesibile si eficiente.

Consilierii MESTERESTI ofera solutii complete pentru achizitia celor mai adecvate produse, pentru transportul acestora si montaj.

Partenerii MESTERESTI se conving zilnic de calitatea serviciilor iar portofoliul de clienti este in continua crestere.

Pentru a intra in echipa MESTERESTI, trimite CV-ul actualizat si scrisoarea de intentie la adresa: recrutare@mesteresti.ro.

Copywriter / Content Creator / Blogger  -  MESTERESTI