Publicat 25 Iul 2019 | Expiră 25 Aug 2019

Copywriter/Asistent marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Canditatul ideal

  • Este fire comunicativa, creativa cu bune abilitati interrelationare
  • Vesel/a, optimist/a, prietenos/oasa
  • Are bune abilitati de operare PC (Word, Excel, Power Point) si Internet
  • Are dorinta de a invata
  • Are atentie mare la detalii
Îți oferim:
  • o oportunitate excelentă de carieră;
  • un mediu de lucru tânăr și dinamic;
  • beneficii pe masura efortului depus

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • concepe descrieri de produse eficiente (care vand)
  • participa la conceperea si promovarea ofertelor speciale din cadrul siteului
  • scrie si promoveaza continut online pentru blog si newsletter
  • administreaza paginile Facebook si Instagram proprii
  • creaza texte pentru etichete
  • elaboreaza bannere si postere publicitare (de preferat cunostinte PS)
Beneficii:
  • Poti lucra intr-o firma cu o dezvoltare intensa, unde apar noutati in fiecare zi
  • Colectiv tanar
  • Renumeratie conform efortului depus, tichete de masa, bonusuri anuale;

Adams Vision SRL (operatorul siteului Vitamix.ro si a magazinelor naturiste Vitamix) - Este o fima in dezvoltare avand ca obiect de activitate importul si distributia de suplimente alimentare.

Comercializeazăm suplimente alimentare, uleiuri cosmetice si alimente naturale pe teritoriul ţării, începând din 2006. De atunci lărgim continuu gama de produse astfel încât dumneavostră să beneficiaţi de suplimentele alimentare de calitate superioară. Vitamix.ro - magazinul nostru online este intro dezvoltare continua si ofera oportunitati de dezvoltare pentru cei care aleg sa lucreze la noi.

Expirat
Copywriter/Asistent marketing  -  Adams Vision SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles