Publicat 13 Oct 2008 | Reactualizat 10 Nov 2008 | Expiră 13 Nov 2008

Coordonator zonal vanzari Constanta - Tulcea

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare tehnice(mecanica agricola/ agronomie-avantaj)
-experienta de minim 1 an in vanzarea de utilaje agricole sau de produse agricole
-cunoasterea unui numar cat mai mare de clienti de tractoare si masini agricole din zona de competenta
-limba engleza - cel putin nivel mediu
-cunostinte operare PC : MS Office (Word, Excel)
-permis de conducere categoria B
-foarte bune abilitati de comunicare, negociere si coordonare
-persuasiune, dinamism si initiativa
-orientare catre client, flexibilitate
-disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

-vanzarea de masini si utilaje agricole in judetele Constanta, Tulcea
-mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti ai companiei
- coordonarea activitatii distribuitorilor din zona de competenta
-identificarea de noi oportunitati de afaceri in domeniu, in zona de competenta

Oferta:

salariu fix+comision
-sanse reale de dezvoltare profesionala, afirmare si promovare
-masina de serviciu
-telefon

Ghidata de o filozofie a afacerii orientata catre client, crescand continuu calitatea si varietatea solutiilor oferite, in cei 15 ani de activitate, MYO-O a devenit o dominanta a comertului cu tehnica agricola. Compania este cel mai mare investitor privat din domeniu, fiind proprietar al uzinelor Semanatoarea .
Misiunea MYO-O este de a oferi solutii unitare, integrate si personalizate, de natura sa aduca un plus de valoare partenerilor nostri.

Expirat
Coordonator zonal vanzari Constanta - Tulcea  -  SC MYO-O SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles