Coordonator vanzari

Oraș de lucru Toate oraşele
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Descrierea jobului

Îți place să lucrezi cu oameni? Vino să fii coordonator în echipa Provident!

Locul tău este în echipa Provident, dacă:

 Ești pasionat de vânzări și de munca în teren
 Îți place să coordonezi o echipă și performanța te motivează
 Ai diplomă de bacalaureat și permis de conducere

Ce vei face:

 Vei promova produsele și serviciile Provident
 Vei susține creșterea performanței echipei tale
 Vei gestiona și dezvolta propriul portofoliu de clienți
 Vei contribui la dezvoltarea oamenilor din echipa ta

Ce vei câștiga:

 Salariu fix și bonus de performanță
 Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
 Program flexibil
 Tichete de masă, decont transport, tabletă și telefon
 Abonament de servicii medicale și asigurare în caz de accident
 Cursuri de dezvoltare profesională și plan de carieră

Experienţa ta va fi surprinzătoare pentru că:

 Vei avea oportunitatea să cunoști oameni noi și să te dezvolți împreună cu ei
 Avem grijă de oamenii noştri
 Acționăm cu responsabilitate, respect şi transparență
 Suntem ANGAJATOR DE TOP, recunoscut local și internațional

Dacă te-am convins, vino să ne cunoști, să faci parte din echipa Provident!
Află mai multe despre noi pe www.provident.ro
Publicat 20 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos