Publicat 11 Iun 2019 | Reactualizat 18 Iun 2019 | Expiră 11 Iul 2019

Coordonator vanzari - turism

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Dorim o persoana serioasa, responsabila, care sa aiba o atitudine pozitiva si de implicare in activitatea zilnica.
Experienta in vanzari min. 3 ani
Buna cunoastere a pietei de servicii in turism

Descrierea jobului

- Definirea strategiei de vanzari si marketing
- Monitorizarea activitatii competitorilor si buna cunoastere a serviciilor acestora
- Prezentarea produsului companiei
- Promovarea brandului companiei
- Eficientizarea partenerilor vechi si atragerea de noi parteneri
- Realizarea, implementarea si coordonarea planurilor si a strategiilor de vanzari conform strategiei companie
- Participarea la oganizarea si coordonarea diferitelor evenimente specifice (prezentari, targuri, etc)
- Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora
- Prospecteaza in permanenta piata in vederea indentificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a serviciilor in zona in care actioneaza.

Descrierea companiei

Tour operator turism

Coordonator vanzari - turism  -  SC TEZ TOUR SRL