Publicat 08 Ian 2019 | Expiră 08 Feb 2019

COORDONATOR VANZARI SI AGENT VANZARI - TIMISOARA

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

COORDONATOR VANZARI:
- spirit de echipa si aptitudini organizatorice
- excelente abilitati de comunicare si negociere
- experienta in coordonarea unei echipe de vanzari 2-3 ani
- cunostinte de operare PC (word, excel)
- orientare spre indeplinirea obiectivelor
AGENT VANZARI:
- experienta in vanzari
- sa fie serios
- abilitati bune de comunicare
- seriozitate si punctualitate, credibilitate, dinamism, autodeterminare si incredere in fortele proprii precum si capacitate de rezolvare promta a problemelor
- persoana responsabila, eficienta
- bune abilitati de relationare cu diverse categorii de persoane
- orientare catre rezultate

Descrierea jobului

- recrutarea si coordonarea echipei de vanzari
- stabilirea si urmarirea realizarii planului de vanzari
- identificarea oportunitatiilor de dezvoltare in concordanta cu potentialul pietei
- implementeaza strategia de vanzare a companiei la nivelul unei teritoriale coordonate si se asigura de implementarea politicii comerciale corecte in fiecare zona prin vizite regulate
- contacteaza clientii direct si le prezinta oferta
- prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti
- stabileste intalniri cu clientii si mentine legatura cu celelalte societati existente
- incaseaza si depune numeralul zilnic

BENEFICII:
- pachet salarial foarte motivant
- program sustinut de dezvoltare si educatie

Descrierea companiei

Distributie bauturi racoritoare

Expirat
COORDONATOR VANZARI SI AGENT VANZARI - TIMISOARA  -  ALCONOR COMPANY SRL