Publicat 13 Oct 2008 | Reactualizat 11 Nov 2008 | Expiră 13 Nov 2008

COORDONATOR VANZARI REGIONAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta anterioara in vanzari

Perseverenta, dinamism, rezistenta la efort prelungit si lucru in conditii de stress

Excelente abilitati de comunicare si negociere

Studii superioare in domeniul tehnic (Facultatea de Constructii, Facultatea de Hidrotehnica) constituie avantaj

Cunoasterea limbii engleze la nivel de conversatie (OBLIGATORIU)

Descrierea jobului

Atinge un nivel al vanzarilor cat mai ridicat

Mentine legatura cu clientii deja existenti si mareste portofoliul acestora

BENEFICII:

- telefon, autoturism de serviciu
- salar integral in cartea de munca

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru la www.ams-hr.ro.
Clientul nostru este o firma specializata in comertul cu statii de epurare si accesorii.

Expirat
COORDONATOR VANZARI REGIONAL  -  Advanced ManSolutions