Publicat 16 Oct 2008 | Expiră 29 Oct 2008

Coordonator vanzari - New Media

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Experienta in vanzari, preferabil vanzari online sau vanzari publicitate
• Experienta in coordonarea unei echipe
• Experienta in crearea si implementarea unei strategii de vanzari
• Capacitate de analiza si sinteza
• Aptitudini de comunicare
• Cunostinte operare PC (Browser Internet, Word, Excel, Power Point)

Descrierea jobului

• Elaboreaza tactica de abordare a companiilor care vor fi incluse in bazele de date: texte de prezentare la telefon, explicarea conceptului de produs, enumerarea beneficiilor etc
• Fixeaza normele agentilor de call center
• Supravegheaza si raspunde de atingerea tintelor cantitative de firme inscrise in bazele de date
• Contacteaza toti clientii potentiali de publicitate pentru sectiunile de linkuri utile care insotesc toate materialele editoriale
• Coordoneaza activitatea de vanzare a publicitatii online
• Responsabil cu atingerea obiectivelor finanicare de vanzari

Grupul de presa Realitatea-Catavencu detine operatii in televiziune, radio, presa scrisa si new media. Printre acestea se numara Realitatea TV, televiziunea de stiri lider in Romania, The Money Channel, prima televiziune de business, Romantica, Radio Guerilla, agentia de stiri NewsIn si peste 20 de publicatii cum ar fi Academia Catavencu, Cotidianul, Business Standard, Tabu si reteaua 24 FUN.
www.gruprc.ro

Expirat
Coordonator vanzari - New Media  -  REALITATEA-CATAVENCU

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles