Coordonator transport

Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Cunostinte limba engleza
- Alta limba straina si studii economice constituie avantaj;
- Operare PC, rapiditate.
- Abilitati de comunicare, negociere si putere de convingere;
- Spirit organizatoric;
- Initiativa si capacitate de rezolvare a problemelor, spirit de echipa
- Cunostinte minime obligatorii de geografie
- Cunostinte minime obligatorii despre raspunderi si asigurari;
- Rezistenta la stres;
- Atentie distributiva;
- Deschidere spre dezvoltare personala si asimilare de cunostinte noi

Descrierea jobului

- Promovare si vanzare servicii in conformitate cu politicile companiei;
- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si furnizori;
- Urmarirea si gestionarea activitatilor zilnice de logistica;
- Urmarirea incasarilor si platilor;
- Realizarea obiectivelor lunare si anuale ale companiei.

Descrierea companiei

- Mediu de lucru modern si dinamic
- Salariu si bonusuri corelate cu performantele realizate
Publicat 21 ian. 2022 Expiră 20 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos