Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Ian 2019

Coordonator transport

999 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sofer cu minim 10 ani experienta pe categoria C.

Descrierea jobului

Cautam o persoana tanara, dinamica, cu minim de experienta in domeniu transporturilor internationale, care sa aiba reala dorinta de a invata si de a colabora pe termen lung pentru biroul din Bucuresti care isi va incepe activitatea in luna Mai 2016:

Responsabilitati:

- Planifica, organizeaza si controleaza activitatile legate de transport

- Coordoneaza si supravegheza activitatea conducatorilor auto

- Programeaza si optimizeaza rute

- Pastreaza legatura cu autoritatile rutiere si furnizorii relevanti

- Obtinerea licentelor de transport si a celor de executie pentru autovehicule

- Reprezentarea societatii in raport cu ARR, RAR, Politie

- Preluarea cererilor de oferte si a comenzilor din partea clientilor

- Primirea si confirmarea comenzilor de transport

- Gasirea solutiilor optime de desfasurare a transporturilor si comunicarea solutiilor alese catre clienti

- Realizarea rapoartelor de activitate si prognozarea cheltuielilor aferente departamentului.

Beneficii: Salariu motivant, telefon de serviciu, instruire de specialitate la cele mai inalte standarde.

Companie cu experienta in domeniul transporturilor rutiere nationale si internationale.

Expirat
Coordonator transport  -  Geotrade International SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles