Publicat 22 Mar 2019 | Reactualizat 21 Apr 2019 | Expiră 22 Apr 2019

Coordonator transport-Junior- Jilava

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce ne dorim?

- capacitate de planificare si organizare a activitatii;
- capacitate de rezolvare a problemelor, orientare spre rezultat;
- capacitate de comunicare, spirit de echipa;
- capacitatea de a preda termene stricte de predare;
- operare PC ( MS Office) - nivel mediu.

Descrierea jobului

Ce vei face?

- asigura desfasurarea eficienta si la timp a colectarilor;
- optimizeaza rutele planificate si comenzile on-time primite;
- intocmeste documentele necesare efectuarii transportului;
- introduce in sistemul informatic datele din documentele de transport si arhiveaza electronic documentatia aferenta;
- mentine legatura cu clientii;
- coordoneaza echipa locala de soferi.

Ce oferim?

- pachet salarial atractiv;
- tichete de masa;
- decontare transport in comun;
- oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si energica.

Stericycle România este una dintre cele mai importante companii din domeniul managementului deşeurilor periculoase generate de sectoarele: medical, farmaceutic, veterinar şi industrial. Cu investiţii de peste 35 milioane de euro în staţii regionale proprii de incinerare şi sterilizare a deşeurilor medicale, flotă proprie de transport autorizat şi o echipă de 300 de angajaţi, compania deţine experienţa, cunoştinţele şi resursele pentru a asigura un grad sporit de protecţie clienţilor săi, cu respect față de mediu și grijă pentru sănătatea oamenilor.

Expirat
Coordonator transport-Junior- Jilava  -  Stericycle Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles