Coordonator transport international

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- vorbită engleză (nivel profesional / orice altă limbă a UE este de preferat)
- Disponibil pentru a lucra pe ture (acoperirea noastră de birou este de 7 zile)
- De încredere și de încredere
- Alfabetizare computerizată (MS Office)
- Abilitatea de a lucra ca parte a unei echipe
- Bune abilități de servicii pentru clienți
- Atitudine pozitivă, profesională și utilă
- disponibilitatea de a ajuta colegii din alte domenii ale operațiunii, după cum este necesar
- Bună cunoaștere a Reg 561/2006 (Conducerea șoferilor și timpul de lucru)
- Preferabil tehnic în raport cu camioanele / remorcile
- Experiență minimă de un an în industria transporturilor / camioanelor

Descrierea jobului

- Monitorizați activitățile de încărcare / descărcare și urmați programul camioanelor
- Actualizați comenzile și camioanele în timp util și eficient folosind software-ul intern
- Creați și planificați locuri de muncă pentru șoferi într-un mod rentabil și eficient, folosind software-ul intern
- Direcții pentru productivitatea camionului din flota totală
- Conduce la timp executarea comenzilor și călătoriilor
- Instruiți / comunicați cu șoferii, urmăriți executarea corectă a comenzilor
- Comunicați cu departamentele de servicii pentru clienți din rețeaua Jan de Rijk
- Rapoarte către directorul sucursalei
Publicat 3 iul. 2021 Expiră 2 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos