Coordonator transport - asistent manager transport marfa

Candidatul Ideal

Cerinte :
  • abilitati de planificare si organizare
  • pasionat de vorbit la telefon
  • cunostinte medii despre Geografia Romaniei
  • cunostinte medii Microsoft Excel + Word
  • cunostinte de baza contabilitate
  • atitudine orientata spre client
  • bune abilititati de comunicare si relationare
  • dorinta de a invata lucruri noi
  • atestat de manager transport reprezinta un avantaj
  • permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

  • Vorbeste cu soferii in fiecare dimineata ;
  • Urmareste realizarea livrarilor conform planului de incarcare;
  • Verifica si transmite zilnic status- ul comenzilor in curs de livrare;
  • Ofera suport soferilor pentru rezolvarea diverselor probleme la livrare;
  • Asigura comunicarea zilnic cu clientul si ofera informatiile solicitate;
  • Monitorizeaza returnarea confirmarilor de livrare si verifica conformitatea acestora;
  • Monitorizeaza, inregistreaza si formuleaza raspuns pentru reclamatiile primite de la clienti;
  • Inregistreaza datele in sistemul de lucru ;
  • Intocmeste facturile catre client ;
  • Intocmeste plicuri curier corespondenta .
  • Aranjeaza actele pe client/furnizori/etc pentru departamentul financiar – contabil
  • Biroul se afla in bariera BUCOV – Ploiesti

Arpian Transporter Srl este o companie de transport infiintata in anul 2017 ce isi propune sa se dezvolte la nivel national atat ca transportator cat si casa de expeditie , oferind clientilor sai servicii de transport de cea mai buna calitate .

Oferim :
  • Stabilitate si posibilitatea de acumulare experienta
  • Posibilitatea de dezvoltare a carierei
  • Mediu de lucru tanar, placut
  • Salariu de baza
  • Bonuri de masa
  • Telefon&Laptop de serviciu
Publicat 19 apr. 2022 Expiră 19 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos