Publicat 09 Apr 2019 | Reactualizat 07 Mai 2019 | Expiră 10 Mai 2019

COORDONATOR TEHNIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru intarirea echipei noastre din Punctul de lucru BUCURESTI cautam

Profilul candidatului:

Studii superioare in domeniul tehnic;
Cunostinte de operare PC si sisteme informatice;
Cunostinte de limbi straine: engleza si/sau germana, constituie avantaj;
Experienta relevanta pe un post similar, constituie avantaj;
Competente de negociere si usurinta in comunicare;
Capacitate de organizare, planificare si delegare;
Capacitate de a lucra in echipa;
Rezistenta la efort si stres si usor adaptabil la schimbare;
Domiciliul stabil in Bucuresti sau imprejurimi.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Coordoneaza si organizeaza departamentele depozit, logistica si administrativ;
Asigura functionarea corespunzatoare a filialei din punct de vedere tehnic, in conformitate cu strategia si politicile firmei;
Organizeaza si coordoneaza intregului proces de elaborare si aplicare a celor mai bune solutii tehnice si economice pentru lucrarile de investitii, pentru activitatea de intretinere si reparare a utilajelor si instalatiilor;
Elaboreaza strategia, politicile si procedurile de lucru ale firmei in domeniul tehnic, in domeniul depozitarii si manipularii de marfuri;
Este responsabil de administrarea cladirii Holver (birouri, showroom, depozit, sectie taiere-cantuire, spatiu exterior), sub aspect functional si estetic;
Este responsabil de administrarea si buna functionare a retelelor de energie, gaz, apa si a instalatiilor sanitare, de incalzire, aer conditionat si iluminat din filiala;
Asigura elaborarea de instrumente si metode de reducere a consumului de utilitati si de optimizare a costurilor;
Asigura coordonarea si gestionarea corecta si eficienta a bugetelor si a consumurilor;
Stabileste programul de lucru pentru personalul din subordine, organizeaza schimburile;
Propune si implementeaza solutii de optimizare a activitatii in cadrul departamentelor coordonate;
Intocmeste situatii si rapoarte conform solicitarilor.

Oferim angajatilor motivati posibilitatea unei cariere de succes, cu un pachet salarial pe masura performantelor, in cadrul unei companii multinationale cu rezultate excelente pe plan international.
Va rugam sa ne trimiteti candidatura dumneavoastra detaliata, pana in data de 01.05.2019.

HOLVER – Punct de lucru Bucuresti
Str. Industriilor nr.11, Chiajna, 077040 Ilfov;
tel: +40 268 506 136; fax: +40 268 506 136; e-mail: resurse-umane@holver.ro

Holver face parte din Grupul Frischeis, si prin cele 50 de filiale deschise in 14 tari este cel mai mare comerciant en-gros de lemn si produse din lemn din Europa Centrala si de Est. Frischeis Romania cuprinde 6 filiale in cele mai importante orase din tara: Brasov, Timisoara, Cluj, Bucuresti, Constanta si Iasi.

Angajatii sunt cheia succesului pentru compania noastra. Ei beneficiaza de sarcini de lucru provocatoare si oportunitati de dezvoltare personala pentru a obtine un salariu corect, proportional cu performantele. In schimbul acestuia, se asteapta competenta, spirit de initiativa si dorinta de perfectionare. Coordonatorii au rol de model pentru colegi si trebuie sa intretina un mediu de lucru motivant, care sa fie orientat catre rezultate si asumarea raspunderii. In relatiile de zi cu zi, incurajam cultura opiniilor deschise si a comunicarii permanente.

Expirat
COORDONATOR TEHNIC  -  Holver SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles