Publicat 04 Oct 2019 | Reactualizat 01 Nov 2019 | Expiră 04 Nov 2019

Coordonator Servicii (Operator Call Center)

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Candidat cu o voce placuta;
- Experienta in domeniu si serioziate in indeplinirea taskurilor;
- Cunoasterea Microsoft Office (Outlook, Excel, Word)
- Atentie la detalii, abilitati de comunicare,sociabil,dispus la colaborare in echipa;
- Un coleg cu atitudine proactiva, orientare spre rezolvarea problemelor, capacitate de a relationa cu usurinta, orientare catre client,flexibilitate

Descrierea jobului

- Promovarea magazinului online, consiliere clientii,operare facturii;
- Generarea si transmitere AWB;
- Administrarea si confirmarea comenzilor plasate in cadrul magazinului online;
- Mentinerea unui comportament si a unei atitudini profesionale si orientate spre client;
- Preluarea si rezolvarea situatiilor in care apar neconformitati.
​-Corespondenta email.

Beneficii:
- Program de lucru 9 ore, pauza de masa,locatie atractiva si interactiva(spatiu destinat de relaxare pentru angajatii).
-Team buildinguri interactive destinate exclusiv relaxarii si interactionarii cu echipa.
- Pachetul salarial net incepand de la 2200 lei + Bonuri de masa, Bonusuri lunare atractive in functie de performanta,prime sarbatori,posibilitate de crestere salariala imediata in functie de competente si implicare,vechime,etc.

~~Magazin online si magazin concept in Plaza Mall Romania cu o paleta de produse profesionale de control si calitate aer, avand experienta in domeniu de peste 12 ani, cu clienti foarte importanti in portofoliu(Auchan,Cel.ro,Carrefour,Emag,Cora,Selgros) si cu sectiunea de vehicule electrice promovate in magazinul online Airmotion.Ne marim echipa si daca vrei sa lucrezi intr-un mediu placut si familiar,cu management tanar unde ti-se acorda de la inceput sansa sa promovezi te asteptam sa aplici si hai sa ne cunoastem.Have fun at work!

Expirat
Coordonator Servicii (Operator Call Center)  -  Alt Aleco Group S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles